do chorego / pogrzeb
tel. 883 407 381

Biuro parafialne
czwartek   16.00 – 17.00
sobota       10.00 – 11.00

tel. 94 732 65 12

Dziękujemy

Pięknie dziękujemy Parafianom i Gościom za udział w Rozaliadzie 2018. Słowa uznania i wielkiego szacunku dla całej rzeszy Organizatorów z Panią Anią G. na czele. Piękne DZIEŁO!

dziękujemy z całego serca

– wszystkim parafianom, którzy piekli ciasta, lepili pierogi i zarywali noce, by było smacznie i aromatycznie; osobom, które od samego rana do późnego wieczora przygotowywały infrastrukturę
– osobom, które pracowały przy stoiskach – niezastąpionym paniom z Caritasu, ekipie zajmującej się fantami, paniom wydającym jedzenie, mistrzom grilla Markowi i Andrzejowi, Panu Zbigniewowi za organizację strzelnicy, Świetlicy Koniczynka za poprowadzenie zabaw z dziećmi, pani Paulinie ze Straży Miejskiej za miasteczko ruchu drogowego

SPONSOROM:
a) fundatorzy nagród
– Urzędowi Miasta Szczecinek, Starostwu Powiatowemu w Szczecinku, Radzie Osiedla Zachód, Pom-Eko i Eko-Invest, Szkole Prywatnej dla Dorosłych przy ulicy Krakowskiej, Mrówce Szczecinek, firmie Acar, Siłowni Red Line, Parkowi Trampolin, Grocie Solnej, Pizzerii Oregano i wesołym Kulkom z Myszami pod nogami, Salonowi Mademoiselle Fromboise, firmie Kremowe Mascarpone
b) fundatorzy strawy wszelakiej
Intermarche Szczecinek, Firma Karolina, Restauracja Hotelu Viki, Rodzinna Jadalnia, Bar u Heli, piekarnia Saturn
c)
– SAPiK (Samorządowa Agencja Promocji i Kultury), OSiR, Gmina Szczecinek – dzięki, którym mogliśmy zapewnić moc atrakcji dla dzieci, „dach na głowami” i miejsca za stołami dla gości, Total Sound Piotr Iwanek

ARTYSTOM
– Januszowi Rautszce za (ukrycie) i Poszukiwanie skarbu św. Rozalii
– scholi parafialnej pod kierownictwem pani Kasi; Skautom Europy, Zespołowi Tristars, zespołowi Pasjonatki, ks. Janowi, Pawłowi Burzyńskiemu, Klubowi akrobatycznemu „Darzbór” z trenerką Wiolettą Szydlak
– Kasi i Pawłowi – jedynym i niepowtarzalnym wodzirejom
– Ani Gliszczyńskiej – sercu i mózgowi Rozaliady

https://pl-pl.facebook.com/parafiarozalia

https://www.gawex.pl/wiadomosci/wydarzenia/16323/Rozaliada-2018

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, na zewnątrz i przyroda

 

Obraz może zawierać: 1 osoba, na scenie i koncert

Obraz może zawierać: 2 osobyObraz może zawierać: 3 osoby, uśmiechnięci ludzie, ludzie siedzą, ludzie stoją i jedzenie

Niedziela
7.30
9.00
11.00 – dzieci
12.30 – suma

16.00
18.00

Dzień powszedni
8.00
18.00

Spowiedź – 15 minut przed Mszą św.

Adoracja Najświętszego Sakramentu
czwartek: 17.00 – 18.00

Nowenna do św. Rozalii
wtorek – 17.30
Nowenna do MB Nieustającej Pomocy
środa – 17.30