Parafia pw. św. Rozalii w Szczecinku

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Rozalii
w Szczecinku

do chorego / pogrzeb
tel. 883 407 381

Biuro parafialne
wtorek       16.00 – 17.00
czwartek   16.00 – 17.00
sobota       10.00 – 11.00

tel. 94 732 65 12

Modlitwy za Zmarłych

Nabożeństwa Wypominkowe  –  17.30

2.11 SOBOTA
Żywy Różaniec, Żurawia, Gołębia, Warmińska, Zawiszy, Ziemowita, Jastrzębia, Mazurska, Jagiełły, Witolda, Grota Roweckiego, Okulnickiego, Tokarzewskiego, Komorowskiego

3.11 NIEDZIELA
Za zmarłych w minionym roku

4.11 PONIEDZIAŁEK
Polna, Gotycka, Kosińskiego, Królowej Jadwigi, Głowackiego, Malborska, Jaskółcza, Wypoczynkowa, Letniskowa, Słowicza, Krajobrazowa, Orla,

5.11 WTOREK
Połczyńska cz.1 – Bloki od 1 do 5

6.11 ŚRODA
Połczyńska cz. 2 – Bloki od 6 do 14

7.11 CZWARTEK
Budowlanych cz.1- Bloki od 1 do 5

8.11 PIĄTEK
Budowlanych cz. 2 – Bloki od 6 do 14

9.11 SOBOTA
Lwowska, Myśliwska, Derdowskiego, Trzesiecka

10.11 NIEDZIELA
Za zmarłych w minionym roku

11.11 PONIEDZIAŁEK
Pułaskiego, Białogardzka, Brzegowa, Słowicza, Grunwaldzka, Sowia, Sójcza, Janowo, Jadwiżyn, Kilińskiego, Łowiecka, Pogodna, Brzegowa, Przytulna, Spacerowa, Turystyczna, Wczasowa.

12.11 WTOREK
Barwicka, Cicha, Krucza, Wileńska, Koszalińska, Jastrzębia, Kukułcza, Kościuszki

13.11 ŚRODA
Lwowska, Myśliwska, Derdowskiego, Trzesiecka,

14.11 CZWARTEK
Polna, Gotycka, Kosińskiego, Królowej Jadwigi, Głowackiego, Malborska, Jaskółcza, Mazurska, Wypoczynkowa, Letniskowa, Słowicza, Krajobrazowa, Orla,

15.11 PIĄTEK
Karlińska

16.11 SOBOTA
Żywy Różaniec, Żurawia, Gołębia, Warmińska, Zawiszy, Ziemowita, Jastrzębia, Mazurska, Jagiełły, Witolda, Grota Roweckiego, Okulnickiego, Tokarzewskiego, Komorowskiego

17.11 NIEDZIELA
Za zmarłych w minionym roku

18.11 PONIEDZIAŁEK
Budowlanych cz.1

19.11 WTOREK
Budowlanych cz. 2

20.11 ŚRODA
Pułaskiego, Białogardzka, Brzegowa, Słowicza, Grunwaldzka, Sowia, Sójcza, Żeglarska, Janowo, Jadwiżyn, Kilińskiego, Łowiecka, Pogodna, Brzegowa, Przytulna, Spacerowa, Turystyczna, Wczasowa

21.11 CZWARTEK
Barwicka, Cicha, Krucza, Wileńska, Koszalińska, Jastrzębia, Kukułcza, Kościuszki

22.11 PIĄTEK
Połczyńska cz. 1

23.11 SOBOTA
Połczyńska cz. 2

24.11 NIEDZIELA
Za zmarłych w minionym roku

25.11 PONIEDZIAŁEK
Polna, Gotycka, Kosińskiego, Królowej Jadwigi, Głowackiego, Malborska, Jaskółcza, Mazurska, Wypoczynkowa, Letniskowa, Słowicza, Krajobrazowa, Orla,

26.11 WTOREK
Lwowska, Myśliwska, Derdowskiego, Trzesiecka

27.11 ŚRODA
Żywy Różaniec, Żurawia, Gołębia, Warmińska, Zawiszy, Ziemowita, Jastrzębia, Mazurska, Jagiełły, Witolda, Grota Roweckiego, Okulnickiego, Tokarzewskiego, Komorowskiego

28.11 CZWARTEK
Karlińska

29.11 PIĄTEK
Barwicka, Cicha, Krucza, Wileńska, Koszalińska, Jastrzębia, Kukułcza, Kościuszki

30.11 SOBOTA
Pułaskiego, Białogardzka, Brzegowa, Słowicza, Grunwaldzka, Sowia, Sójcza, Żeglarska, Janowo, Jadwiżyn, Kilińskiego, Łowiecka, Pogodna, Brzegowa, Przytulna, Spacerowa, Turystyczna, Wczasowa

 

Niedziela
7.30
9.00
11.00 – dzieci
12.30 – suma

16.00
18.00

Dzień powszedni
8.00
18.00

Spowiedź – 15 minut przed Mszą św.

Adoracja Najświętszego Sakramentu
czwartek: 17.00 – 18.00

Nowenna do św. Rozalii
wtorek – 17.30
Nowenna do MB Nieustającej Pomocy
środa – 17.30
Close Menu